שילוב של קמין עם עיצוב הבית

מי שמקפיד על בית מעוצב שכל האלמנטים בו קשורים זה לזה ומשתלבים היטב זה עם זה לא צריך לחשוש מהוספת קמין לחלל המרכזי. אם בעבר היה סוג אחד של קמינים והיה לכולם מראה אחד בלבד – הרי שכיום אפשר להשיג קמין לבית שיהיה מעוצב ויתאים לכל מיני סגנונות של עיצוב. לא צריך להתפשר, לא צריך לוותר על הקמין ובוודאי שלא צריך לחשוב שהקמין עומד לקלקל את העיצוב שכבר נבחר והוחלט עליו. כיום אפשר לבחור קמין מעוצב שיתאים בדיוק למראה ולא ייראה כמטע זר במרכז הבית.

חברת קמינים שהבינה והשכילה לספק סוגי קמינים מעוצבים תהיה זו שיגיעו אליה לקוחות שהקפידו מאד על עיצוב הבית שלהם. הם יחפשו את הקמין שמתאים אווירה ולעיצוב הכולל ולבטח ייהנו מאד למצוא את הקמין שיענה על הדרישות. כדאי להגיע לאולם התצוגה עם תמונות של החלל או של העיצוב הכולל על מנת לנסות למצוא את הקמין שהכי יתאים לצבעים, לאווירה או לסגנון העיצוב. יחד עם זאת אסור לשכוח שהקמין מביא איתו את התוספת שלו וגם הוא עצמו ישפיע על העיצוב והמראה של כל החדר. כשלוקחים בחשבון את הדברים האלה קל יותר לקבל את ההחלטה על בחירה של הקמין הנכון והמתאים ביותר.

קמין עץ מודרני

שילוב של הקמין החדש עם סגנון העיצוב של הבית

קמין גז מעוצב הוא הבחירה הטובה ביותר בדרך כלל כאשר רוצים לשלב בין קמין לבין חלל מעוצב. ההתעסקות איתו פשוטה ונוחה, הוא קל לתפעול ולא דורש תחזוקה שוטפת קבועה או יומיומית. מכיוון שבכל מקום יש רשת של צינורות גז קל מאד להתבסס עליה ולחבר אליה את הקמין. התשלום של חשבון הגז בדרך כלל אינו גבוה ולכן מדובר בסוג שנחשב לפופולרי ונפוץ מאד.

קמין עץ מודרני הוא קמין שנשמע כאילו יש סתירה בשמו, יחד עם זאת – מדובר בסוגו ייחודי ומיוחד אשר בזכותו הקמין שומר על קו אחיד של עיצוב וסגנון והחלל כולו נראה מודרני, יפה ומיוחד מאד. כשהחלל המרכזי בבית מעוצב על פי עקרונות מודרניים אין ספק שהקמין הזה יהיה הבחירה הנכונה.

כאשר מחליטים להסתכל מבעד לקמין בלבד ומעבר לעיצוב של הבית או החלל – אפשר לקבל את ההחלטה על בחירה של קמין מעוצב שיתאים לבית ושהבית יתאים לו. ההרמוניה בכל החלל תישמר וכל מי שיגיע לבקר את בני המשפחה ירגיש שבבית הזה השקיעו מחשבה ותשומת לב גם בפרטים הקטנים והחשובים של התאמה בין כל האלמנטים של העיצוב. בחורף יהיה נעים מאד לשבת בקרבת הקמין וליהנות מהחום שהוא מביא איתו והאווירה בבית תהיה נעימה, שקטה ורגועה – הרבה בזכות הקמין עצמו. החורף הישראלי מתאים מאד לחימום עם קמין ולמרות הקור שבחוץ – בפנים יהיה חם.

כתבות באותו נושא

עיצוב מיוחד לדירה

החלטתם שהגיע הזמן לעיצוב מחדש של הדירה, לחדש ולשדרג את הקיים. ראשית, זה נהדר, אין כמו עיצוב חדש כדי להכניס אנרגיה ושמחה של עשייה. שני

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

עיצוב מיוחד לדירה

החלטתם שהגיע הזמן לעיצוב מחדש של הדירה, לחדש ולשדרג את הקיים. ראשית, זה נהדר, אין כמו עיצוב חדש כדי להכניס אנרגיה ושמחה של עשייה. שני

פרקט פי וי סי לחדר

עיצוב החדר בשילוב פרקט PVC

כאשר אנו מעצבים את הבית ישנה חשיבות גבוהה כמובן לאסתטיקה, אנו רוצים לגור בבית התואם לטעמינו האישי ולעיצוב הכולל שבחרנו. לצד הפן החזותי של העיצוב,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן