אנשים רבים בשנים האחרונות חשים זיקה חזקה לתחומי העיצוב השונים ובעיקר לעולם עיצוב הפנים. הם חושבים שאם ילמדו את התחום על בוריו הם יוכלו לעצב את הבית שלהם עצמם וגם לסייע לאנשים אחרים, בין אם כפרנסה או כסיוע חברי. יחד עם זאת – אי אפשר להתעלם מהעובדה שעיצוב בכל תחום קשור באופן ישיר גם לטעם אישי והעדפות אישיות ולכן אם יש רצון ונכונות לעצב באופן עצמאי את הבית – לא בהכרח דרוש לשם כך קורס ארוך או לימודים משמעותיים.

החלק הכי כיף בעיצוב אישי של הבית שגרים בו הוא הלמידה וההתנסות. גם אם יש עקרונות שעל פיהם פועלים מעצבי פנים מנוסים – אין זה אומר שהתבססות עליהם היא בגדר חובה וייתכן מאד שדווקא עיצוב ברוח שונה יביא איתו הרבה מאד אנרגיות טובות ותחושות חיוביות אל חלל הבית. לכל אדם יש את מה שהוא רוצה לשקף כלפי חוץ, את הדרך שחשוב לו שהבית שלו ייראה ואת הטעם האישי שלו – שעל בסיסו הוא יבחר את הסגנון, את הרהיטים ואת כל מה שיהיה בבית.

קורס עיצוב הבית ולמה לא באמת חייבים אותו

כאמור – אמנם קורס לעיצוב הבית הוא קורס שיש הרבה מה ללמוד במהלכו ויכול לתרום הרבה מאד מידע וידע למי שמעוניין לעסוק בתחום או רק רוצה להרחיב את האופקים שלו. מכיוון שבעיקר מדובר בתיאוריות כאלה ואחרות – לא חייבים באמת ליישם אותן ויש הרבה מאד סיפוק אישי בעיצוב הבית שבו גרים. גם הילדים ובעצם כל מי שמתגורר בבית יכול לקחת חלק בעיצוב, לתרום מהרעיונות שעולים במוחו ולעצב את הפינה או החדר שיהיו שלו בבוא העת.

תחום עיצוב הפנים הוא כזה שלאחר הלימודים התיאורטיים שלו – יש הרבה מאד התנסות מעשית שהיא בעצם זו שעוזרת למעצב המתחיל לגבש את הדעות והטעם שלו בנוגע לעיצובים בסגנונות שונים. מכיוון שאדם פרטי לא חייב ללמוד בקורס מקצועי על מנת לעצב את הבית שלו, הרי שהוא מיד מגיע לשלב המעשי, לומד תוך כדי החיפוש, מבין עקרונות כאלה ואחרים ומחליט על פי שיקול דעתו בלבד.

אין ספק שהתוצאה תהיה מרשימה ובעיקר בעלת ערך רגשי עמוק. בחנות אולטימה רהיטים אפשר למצוא סוגים שונים של רהיטים שיתאימו לכל סגנון עיצוב – גם עבור מי שמגדיר את עצמו כמעצב חובב. המגוון רחב ועשיר ולבטח יהיו בו בדיוק הרהיטים שכל אחד ירצה אצלו בבית או בדירה.

אהבתם ? שתפו ..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

תגובות

תוכן ומידע נוסף ...